Historie Poski.com

Počátky společnosti Poski.com sahají až do roku 1998. Od webových stránek jsme se postupně dostali až k pokročilým systémům na míru, které využívají stovky společností po celé Evropě.

Tým Poski.com

Počátky

V roce 1998 se Tomáš Posker, 18letý student střední technické školy, rozhodl založit malou společnost - fyzickou osobu, která se zabývala tvorbou webových stránek. Získával první větší zakázky ve svém regionu a velmi cenné zkušenosti jak v tvorbě webových prezentací, tak i v managementu společnosti. Ke konci roku 1999 byl nucen zaměstnat první pomocné síly, brigádníky.

Růst

V roce 2003 došlo ke sloučení obchodních aktivit se společností podobného zaměření, což mělo mimořádně silný vliv na zdokonalení služeb novým i stávajícím zákazníkům. Společnost, která vznikla sloučením dvou vzájemně podobných společností, byla pojmenována PA Holding.

PA Holding zavedl nové výrobní technologie a aplikace a nabídl svým zákazníkům širší škálu produktů a služeb. Také byla zahájena masivní reklamní kampaň k oslovení a získání nových zákazníků. PA Holding se začal rozrůstat i mimo území České republiky.


V roce 2004 vzniklo Poski.com, které se zaměřilo především na webdesign, webhosting, CRM a CMS systémy, internetové aplikace, reklamní kampaně, e-business a ostatní služby internetu.

Rok 2006 přinesl do Poski.com řadu pozitivního, bylo vybudováno kvalitní zázemí v Ostravě a kladen důraz na vznik samostatných týmů složených s programátorů, grafiků, kodéru a manažerů. Soustřeďujeme se také na zkvalitnění obchodní základny a vylepšení interní komunikace.

Rok 2007 přinesl přechod na právnickou osobu Poski.com s.r.o. a zároveň proběhlo velké stěhování do větších kancelářských prostor na Sokolské ulici v Ostravě. Aktivity společnosti se tak mohly aktivněji rozrůstat i do ostatních regionů České republiky.

Expanze

V roce 2012 proběhlo zatím poslední „velké“ stěhování do moderní kanceláře v Mariánských horách. Nové prostory nám umožnili rozšířit náš tým a zajistit lepší služby pro naše zákazníky.

Aktuálně pokračujeme v rozvoji našich hlavních služeb, mezi které patří tvorba webových stránek, výroba realitního software a e-shopů. Kromě toho jsme schopni zajistit kvalitní grafické práce a pomoci s online marketingem.

Myslíme na okolí

Podporujeme basketbalový tým Poski HLADNOV, Slezský pohár amatérských cyklistů a Dětský čin roku. Zakládáme si také na zdravé firemní kultuře.