Bazény

Pro milovníky léta a vody jsme vybudovali internetový obchod Bazeny.cz. Největší výrobce a prodejce bazénů a příslušenství v ČR i celé Evropě - společnost Albixon.
ZOBRAZIT WEBOVÉ STRÁNKY
obrázek reference
obrázek reference

Popis projektu:

Společnost ALBIXON se zabývá výrobou a montáží bazénů, vířivek, infrasaun či bazénového příslušenství. Vlastní vývojové centrum, ve kterém nepřetržitě sleduje trendy v oblasti technologií, bezpečnosti, designu či výkonu. 

Poski.com vytvořilo pro společnost ALBIXON zcela nový internetový obchod, který nabídne zákazníkům velký výběr produktů, profesionální grafiku a příjemné rozhraní.

E-shop byl vybudován ve verzi CLEVERO v6 a dále přispůsoben na míru dle potřeb klienta. Samozřejmostí je provedení do responzivního designu a napojení na CRM systém. Vývoj internetového obchodu trval více než 300 hodin.

Pohledem klienta:

Práci nám značně ulehčuje integrace s naším CRM, ze kterého pravidelně přebíráme údaje o produktech i jejich přílohy, můžeme si prohlédnout výsledek a teprve po kontrole změny zveřejníme zákazníkům. Snadno tak nabídneme zákazníkovi vždy to nejužitečnější příslušenství k zakupovanému produktu. Objednávky se nám naopak propisují zpět se započítanými všemi slevami, které zákazník u nás využil.

Zpět na reference