Logo Poski.com
Blog Kontakty Nezávazná poptávka

 +420 597 317 061  info@poski.com

Webové stránkyDomov Beroun

Specialisté na reality pro Berounsko a Prahu - Západ. Rodinná firma, která působí na trhu již úctyhodných 20 let, si pro svou prezentaci vybrala kvalitu - Poski.com.
domov-beroun.cz

Cíle projektu

  1. Responzivní realitní web
  2. Výpis nabídek s portálovým řešením
  3. Hledání na mapě
  4. Individuální vzhled
  5. Vlastní URL adresa pro každého makléře
truhla
poski real

Zvolený typ projektu

Poski REAL Klasik

 

O Realitní kanceláři Domov

Realitní kancelář Domov je rodinná společnost, poskytující široké spektrum realitních služeb. Na trhu s nemovitostmi působí již od roku 1994. Řadu let fungovala jako sdružení živnostníků, v roce 2011 došlo ke změně právní formy na veřejnou obchodní společnost.

Domov Beroun

Jde o specialisty na Berounsko, Prahu, ale v nabídce naleznete také nemovitosti z dalších částí České republiky. Zkušený profesionální tým zajistí klientům veškeré služby spojené s prodejem, koupí, pronájmem a správou nemovitostí. Nabízí také další doplňkové služby jako vyklízení nemovitostí, hodinového manžela či výkupy nemovitostí. Díky férovému jednání a profesionálně odvedené práci se těší velké důvěře klientů, kteří se k nim opakovaně vrací. 

Domov Beroun

 

S prací jsme spokojeni, nyní dokončujeme s Poski 4. web, vše funguje jak má, občas je to trošku náročnější s doladěním nějakých drobných úprav a oprav, ne vždy je splněno včas popř. jak bylo domluveno, ale většinou se spíše jednalo o drobnější úpravy. Spolupráce s Poski.com nám přinesla pozitivní zpětnou vazbu od klientů na naše weby a díky tomu zlepšení image a vnímání společnosti, co se týká samotného systému Poski, tak zjednodušení resp. urychlení naší práce, nicméně domnívám se, že ani v současné době nevyužíváme služby a funkcionalitu Poski REAL naplno a ještě je co zlepšit, uvítali bychom nějaká školení na praktické užívání, tzn. provést makléře celým případem od začátku až do konce, aby maximálně využil potenciál a funkce systému. Poski.com bychom rozhodně doporučili ostatním lidem, mladý pružný kolektiv naladěný na podobnou vlnu jako my, tudíž spolupráce je fajn.

Ing. Jakub Kindl, manažer kanceláře
Zpět na výpis referencí

Nezávazná poptávka

Malý krůček pro vás, velký pro váš byznys...

Poznejte nás osobně. Rádi za vámi přijedeme na kávičku nebo se můžeme potkat u nás!

Zaslat poptávku
Poski team
Petr

"Proberu s vámi nejlepší řešení u dobré kávy."

Nikola

"Nakopnu váš projekt kreativním marketingem."

Vladimír

"Navrhnu vám úspěšně fungující projekt."

Naši klienti

OVAK
MSK
RE/MAX
Whirpool
Harley Davidson Ostrava
Hyundai
Bezvapostele
Slezská univerzita v Opavě
Eshop FinCentrum
Koupelny JaS
Madejasport
Dekstone
mskec.cz
K žaluzie
KAKTUS Reality
HellerDance
Himalyo
Grundfos
CEMI
Slezské uzeniny
Ho-Pa
Pizza Corleone
Gepard reality