Kžaluzie

Internetový obchod s pokročilým konfigurátorem žaluzií a sítí proti hmyzu.
ZOBRAZIT WEBOVÉ STRÁNKY
obrázek reference
obrázek reference

Popis projektu:

Pro našeho klienta, největšího slovenského výrobce žaluzií a stínící techniky, jsme připravili e-shop s naprosto inovativním konfigurátorem. 

V e-shopu je tedy možnost konfigurace jednotlivých produktů, přesně dle požadavků každého zákazníka. Zákazník si zde zvolí šířku a výšku okna a poté si již vybírá jednotlivé parametry produktu. Počínaje barvou lamely, horního profilu žaluzie až po barvu žebříčku či barvu řetízku zvolených žaluzií. Po celou dobu procesu nákupu zákazník vidí, jaké barvy zvolil a kolik ho bude nákup stát. 

E-shop je velmi komplexní, slouží také jako inspirace či poradna pro samotný nákup. Najdete zde celou řadu pokročilých funkcí, které ocení i ten náročnější zákazník. 

Na řadě míst webu je dostupná přehledná nápověda, zákazník si může kdykoliv zobrazit náhled košíku, registrace zákazníka využívá moderní „online“ validaci zadaných údajů a na e-shopu lze zaplatit klasickým převodem na účet, ale i skrze platební kartu nebo online bankovnictví.

Pohledem klienta:

Společnost Poski pro nás zpracovala už několik web stránek. Spolupracujeme i v oblasti on-line marketingu. Vzhledem k našim bohatým zkušenostem s jinými dodavateli webových a on-line marketingových služeb mohu jen doporučit. V Poski totiž najdete vše pod jednou střechou. Poměrně mladý tým příjemně naladěných lidí je něco, co vzájemnou spolupráci povýší na příjemný zážitek. Za K-system mohu vyslovit pouze spokojenost.

Andrea Kúdelová, Vedúci divízie obchod a marketing

obrázek reference
Zpět na reference