Logo Poski.com
Blog Kontakty Nezávazná poptávka

 +420 597 317 061  info@poski.com

Webové stránkyUNITES Systems

UNITES Systems vyrábí měřící a testovací techniku, takže pozná opravdovou kvalitu. Pro svou webovou prezentaci si vybrali Poski.com, aby vše šlo bez problémů.
unites-systems.com

Cíle projektu

  1. Moderní webové stránky
  2. Originální grafika
  3. Přehledný design
truhla
poski

Zvolený typ projektu

PoskiQ Klasik

 

O  UNITES Systems

Česká společnost založená v roce 1991 ve Valašském Meziříčí vyvíjí a vyrábí zejména měřicí a testovací techniku (testery a jejich části). Poskytuje služby v oblasti měření a testování. Vyvinula několik špičkových testerů pro testování polovodičových součástek, které úspěšně uvedla na trh v Japonsku, Číně a jihovýchodní Asii, ale i jinde po světě.

Unites systems

Mezi jejich aktivity dále patří zakázkový vývoj a výroba (zejména v oblasti HW, SW, FW), vývoj a výroba programovatelných VI zdrojů, aplikace, návrhy DPS (CAD), osazování a montáž desek plošných spojů.

Lorem ipsum dolor sit amet

 

V minulém roce jsme se rozhodli pro vytvoření nového webu a z asi deseti oslovených firem jsme se rozhodli pro Poski. Kritérií bylo několik, ale jedním z nejdůležitějších byly referenční weby, které už fa. Poski vybudovala. Všechny byly graficky čisté, přehledné, funkční a designem odpovídaly zaměření webu. Po první nezávazné poptávce nás navštívil obchodník a vysvětlil detaily a harmonogram spolupráce. Možnosti získat několik grafických návrhů stránek jsme ani nevyužili, protože Poski se hned napoprvé téměř absolutně trefili do našich představ o působení webu na návštěvníky. Příjemná byla velmi malá zátěž, která byla kladena na nás jako zadavatele - bylo poznat, že toho mají spoustu za sebou a ví, co mají dělat. Nebýt zdržení z naší strany, stihl by se i termín, i nějaké poprodukční úpravy byly provedeny promptně a dobře. Poski můžu jednoznačně doporučit.

Ondřej Vrla,
Zpět na výpis referencí

Nezávazná poptávka

Malý krůček pro vás, velký pro váš byznys...

Poznejte nás osobně. Rádi za vámi přijedeme na kávičku nebo se můžeme potkat u nás!

Zaslat poptávku
Poski team
Petr

"Proberu s vámi nejlepší řešení u dobré kávy."

Nikola

"Nakopnu váš projekt kreativním marketingem."

Vladimír

"Navrhnu vám úspěšně fungující projekt."

Naši klienti

OVAK
MSK
RE/MAX
Whirpool
Harley Davidson Ostrava
Hyundai
Bezvapostele
Slezská univerzita v Opavě
Eshop FinCentrum
Koupelny JaS
Madejasport
Dekstone
mskec.cz
K žaluzie
KAKTUS Reality
HellerDance
Himalyo
Grundfos
CEMI
Slezské uzeniny
Ho-Pa
Pizza Corleone
Gepard reality