Logo Poski.com
Blog Kontakty Nezávazná poptávka

 +420 597 317 061  info@poski.com

Webové stránkyVMI Reality

Společnost pronajímá výhradně vlastní nemovitosti. S žádostí o moderní web a realitní systém se obrátila na nás a my vytvořili stránky podle jejích představ.
vmireality.cz

Cíle projektu

  1. Referenční stránky vlastních nemovitostí klienta
  2. Moderní a stylová grafika
  3. Jednoduchá orientace
truhla
poski real

Zvolený typ projektu

Poski REAL Klasik

 

O VMI Realitách

Společnost VMI Reality s.r.o. byla založena počátkem roku 2012, aby převzala realitní kancelář společnosti Trakce – Real s.r.o. (dnes již VMI Silesia Group s.r.o). Historie společnosti Trakce – Real s.r.o. sahá do roku 1994, přičemž realitní činností a správou nemovitostí se zabývala od roku 2002.

vmi reality

V oboru realit se soustředí na pronájem výhradně vlastních nemovitostí – bytů, komerčních prostor, rodinných domů a správu nemovitostí. Společnost se specializuje také na developerskou činnost, tj. výstavbu rodinných domů, rekonstrukci polyfunkčních a bytových domů a výstavbu inženýrských sítí a komunikací pro stavební pozemky. Mnohaleté zkušenosti makléřů a zaměstnanců jsou největší devizou realitní kanceláře a zárukou dobře odvedené práce. Základním krédem chování všech makléřů je vstřícnost, preciznost, ochota komunikovat a řešit problémy klientů.

vmi reality

 

Od společnosti Poski využíváme realitní program a tak jsme rádi, že se podařilo také vytvořit zbrusu nový web naší realitní kanceláře, která je docela jiná než ostatní, protože nabízíme své vlastní nemovitosti výhradně k pronájmu, ale také stavíme a prodáváme domy. Rádi bychom poděkovali za trpělivost zejména panu Zemanovi, který na základě našich požadavků tvořil stránky, protože v prvé řadě bylo nutné pochopit naši filozofii a podle toho vytvořit webovky na míru. Výsledkem čtyřměsíční práce je moderní web, který nezapadne v konkurenci a kde zpětná vazba klientů jen potvrzuje, že investice do nových webových stránek se vyplatila. Ve spolupráci s Poski pokračujeme i nadále a jsme opravdu spokojeni.

Lenka Bernatíková, realitní činnost & správa nemovitostí
Zpět na výpis referencí

Nezávazná poptávka

Malý krůček pro vás, velký pro váš byznys...

Poznejte nás osobně. Rádi za vámi přijedeme na kávičku nebo se můžeme potkat u nás!

Zaslat poptávku
Poski.com tým
Filip

"Proberu s vámi nejlepší řešení u dobré kávy."

Denisa

"Nakopnu váš projekt kreativním marketingem."

Tomáš

"Navrhnu vám úspěšně fungující projekt."

Naši klienti

MSK
RE/MAX
Albixon
Koupelny JaS
Harley Davidson Ostrava
Slezská univerzita v Opavě
Hyundai
Madejasport
Eshop FinCentrum
Whirpool
Dekstone
mskec.cz
K žaluzie
KAKTUS Reality
HellerDance
Himalyo
Grundfos
CEMI
Slezské uzeniny
Ho-Pa
Pizza Corleone
Gepard reality