Logo Poski.com
Blog Kontakty Nezávazná poptávka

 +420 597 317 061  info@poski.com

Servisní smlouva v Poski.com

Protože nám záleží na vaší spokojenosti
Coe je SESL

Co je servisní smlouva?

Je smluvní dokument, který bude v rámci servisní podpory nahrazovat obchodní podmínky. Přináší nové hodinové sazby, jako je sazba za front end programátora - kodéra, komunikační sazbu či sazbu za neoprávněnou reklamaci.

Termín platnosti

Kdy můžu přejít na servisní smlouvu?

Každý náš klient může přejít na servisní smlouvu od 1.1.2021, od kdy začínají platit nové servisní podmínky. Pro klienty, kteří chtějí výhodnější podmínky začne smlouva platit ode dne podpisu smlouvy.

podmínky

Podrobnosti a podmínky servisní smlouvy

Základní informace, nové hodinové sazby a výhody si můžete přečíst níže v tabulce. Kompletní informace vám rádi předáme osobně.

Více informací

Pár slov
obchodního zástupce

“Vážení klienti,
chtěl bych Vám tímto způsobem představit změny, které od roku 2021 chystáme. V posledních letech se nám podařilo rozrůst nejen počtem pracovníků, ale i počtem klientů. Moc Vám za to děkujeme. Abychom dokázali uspokojit potřeby všech našich klientů, v rámci servisní smlouvy přicházíme s parametrem služby, kdy nabízíme možnost výhodnějších podmínek, reakčních dob, lepších hodinových sazeb a marketingové podpory projektu. Pokud budete chtít více informací o servisní smlouvě, plánovaných změnách či výhodnějších podmínkách, obraťte se na nás.”

Ing. Vladimír Vaněk
Ing. Vladimír Vaněk

Výhody

pracovníci

Výhodnější hodinové sazby

Získejte výhody a ušetřete vaše peníze. Přechod na novou servisní smlouvu vám zajistí nižší hodinové sazby, a to především za práci programátora i kodéra.

poski logo

Rychlejší zpracování úkolů

Nechcete čekat na zpracování vašeho požadavku? Servisní smlouva vám zajistí rychlejší odbavení vašich ticketů v systému podpory Poski.com.

směr naší společnosti

Pečlivost a preciznost

Již dnes se snažíme zpracovávat vaše požadavky vždy přesně a kvalitně. Říká se ale “dvakrát měř, jednou řež”. Každé “říznutí”, čili úprava vašeho webu, bude podléhat důsledné kontrole ze strany testera.

Podrobnosti servisní smlouvy

  Parametr služby
Služba VIP Standard Základní
Hodinová sazba programátor 1 200 Kč 1 400 Kč 1 500 Kč
Hodinová sazba kodér 1 200 Kč 1 250 Kč 1 300 Kč
Hodinová sazba základní 850 Kč 950 Kč 1 000 Kč
Urgentní sazba 1 500 Kč 1 700 Kč 1 850 Kč
Hodinová sazba komunikační * 400 Kč 450 Kč 500 Kč
Reakční doba 24 hod (1D) 48 hod (2D) 72 hod (3D)
Doba zpracování (max 3 hodiny) 72 hod (3D) 96 hod (3D) 240 hod (10D)
Minimální délka úkolu bez omezení 15 minut 30 minut
Neoprávněná reklamace 400 Kč 400 Kč 750 Kč
Možnost předplacených hodin ANO ANO (do 20 hodin/měs.)
Marketingový rozvoj projektu ** kvartální analýza marketingových aktivit, služby osobního marketingového konzultanta marketingový report a seznam doporučení pro další období
Cena 3 900 Kč/měs. 990 Kč/měs.

Poznámky:
Urgentní hodinová sazba je zvýšená urgentní hodinová sazba dodavatele (bez DPH), pakliže je klientem servisní úkol podpory označený jako urgentní a je vykonán do 48 hodin od zadání úkolu (v pracovní době), nebo je stanovený jiný termín, označený po dohodě jako urgentní, (tzv. urgentní úkol).

* Na úkon v tarifu komunikační sazby se nevztahuje minimální délka úkolu. Jedná se o reakce a odpovědi klientovi, například odkázání se na webové stránky, nápovědy, dokumentaci a ostatní reakce, které nepotřebují odborný zásah pracovníka. Úkol má časové ohraničení do 10 minut.

** Marketingový report obsahuje: Report marketingových aktivit klienta za poslední 3 měsíce, jejich vývoj v čase a sestavení seznamu doporučení.

Kvartální analýza obsahuje: Analýza klientových aktivit za poslední tři měsíce v rámci servisní smlouvy. V rámci této služby má klient k dispozici osobního marketingového specialistu, který s klientem projde v rámci osobní návštěvy a nebo online meetingu klientovy aktivity v oblasti online marketingu. Na základě této osobní analýzy a znalosti trhu bude klientovi předán dokument analýzy a doporučené kroky v dalším období.

Pro nové klienty v rámci servisní smlouvy je úvodní analýza realizována hned v prvním měsíci.

Máte zájem o více informací k servisní podpoře a nebo si chcete již s předstihem domluvit výhodnější podmínky? Kontaktujte nás a domluvíme se.

Podmínky zpracování osobních údajů

Nechcete čekat na odpověď?
Jsme tu pro vás.

tým Poski.com
napište nám na  info@poski.com zavolejte nám na  +420 597 317 061