Školení

Nabízíme školení, které vás nebo vaše podnikání posune o krok dopředu. To, co je pro nás každodenní práce, pro vás shrneme a ukážeme na praktických a užitečných příkladech.

  • Tým zkušených odborníků
  • Rádi vám připravíme školení na míru
  • Vše si ukážeme na praktických příkladech
Moderní webové stránky

Termíny školení

V roce 2018 pro vás chystáme celou řadu užitečných školení. Těšit se můžete například na základy reklamy na Facebooku, SEO nebo například na e-mail marketing a práci s Mailchimp.

Další témata a termíny zveřejníme v nejbližší době.

DatumKdo školíObsah školeníPočet míst
6.11.2018 Adam Košinar Školení - SEO - Jak být hvězdou vyhledávačů?

SEO neboli optimalizace pro vyhledávače je důležitou součástí online marketingu. Platíte drahé PPC reklamy a SEO opomíjíte? Chyba. Až 55% všech uživatelů internetu ignoruje placené reklamy či má nainstalován Adblock. Na školení SEO získáte praktické rady a postupy, jak optimalizovat web pro vyhledávače či jaké nástroje využívat.

8 Zjistit více

Máte zájem o individuální školení?

  • Rádi vám připravíme školení přesně na míru, ať už u nás v Ostravě, nebo rádi přijedeme za Vámi.
  • Napište nám, o jaké školení byste měli zájem.Klidně se rozepište, čím více informací budeme mít, tím méně se vás pak budeme doptavat :)
Výběr vhodné webové technologie
Mám zájem

Máte zájem o naše školení? Vyplňte nám prosím kontaktní formulář a my se vám ozveme zpět s dalšími informacemi. Pokud mate zájem o více účastníku na školení napište nám to prosím do poznámek.

Podmínky zpracování osobních údajů