Poski.com
Blog Kontakty Nezávazná poptávka

 +420 733 534 704  info@poski.com

Odborné školení

Nabízíme školení, které vás nebo vaše podnikání posunou o krok dopředu. To, co je pro nás každodenní práce, pro vás shrneme a ukážeme na praktických a užitečných příkladech.
 Tým zkušených odborníků  Rádi vám připravíme školení na míru  Vše si ukážeme na praktických příkladech

Termíny školení

Účastníci se kurzu se naučí základní postupy pro výrobu webových stránek. Naučí se pracovat s novějším formátování textů v podobě CSS kaskádových stylů. Součástí kurzů budou praktické samostatné úlohy, kurz je vhodnější pro mírně pokročilé uživatele PC.

Moderní webové stránky
Kdo školí? Jan Zeman
Datum konání školení

 19.2.2019

Počet míst

 10

Zjistit více

SEO neboli optimalizace pro vyhledávače je důležitou součástí online marketingu. Platíte drahé PPC reklamy a SEO opomíjíte? Chyba. Až 55% všech uživatelů internetu ignoruje placené reklamy či má nainstalován Adblock. Na školení SEO získáte praktické rady a postupy, jak optimalizovat web pro vyhledávače či jaké nástroje využívat.

Moderní webové stránky
Kdo školí? Adam Košinar
Datum konání školení

 6.3.2019

Počet míst

 8

Zjistit více

Chcete se naučit upravovat fotografie nebo vytvářet originální grafická díla? Máte nainstalovaný Photoshop, ale tápete v něm? Připravili jsme pro vás užitečné školení. Zákoutími Photoshopu vás provede zkušená designérka MgA. Alice Zelníčková Brůnová, která má již 8 let zkušeností s výukou designerských kurzů. Aktuálně také působí jako vedoucí ateliéru grafiky střední umělecké školy. 

Moderní webové stránky
Kdo školí? MgA. Alice Zelníčková Brůnová
Datum konání školení

 11.3.2019

Počet míst

 10

Zjistit více

Chcete se naučit pracovat se systémem Microsoft Windows Server 2012? Ukážeme vám první kroky, základní role i užitečné postupy a nástroje. Praktické školení určené jak pro pokročilé uživatele Windows, tak i pro IT správce a fanoušky Microsoftu.

Moderní webové stránky
Kdo školí? Jakub Macek
Datum konání školení

 21.3.2019

Počet míst

 10

Zjistit více

Praktické školení, ve kterém se stanete mistry nejen Facebookové reklamy. Jak napsat chytlavý příspěvek nebo založit online obchod? Získejte ověřené rady a tipy, jak úspěšně spravovat stránky a vydělávat na sociálních sítích. Seznámíme vás se základními typy reklamy, ale také s nejnovějšími trendy.

Moderní webové stránky
Kdo školí? Kateřina Nedjalkovová
Datum konání školení

 27.3.2019

Počet míst

 10

Zjistit více

Máte zájem o individuální školení?

Rádi vám připravíme školení přesně na míru, ať už u nás v Ostravě, nebo rádi přijedeme za Vámi.

Vyplňte nám kontaktní formulář a nezapomeňte nám napsat, o jaké školení byste měli zájem a pro kolik lidí. Klidně se rozepište, čím více informací budeme mít, tím méně se Vás pak budeme doptávat :)

Podmínky zpracování osobních údajů