Poski.com
Blog Kontakty Nezávazná poptávka

 +420 733 534 704  info@poski.com

Odborné školení

Nabízíme školení, které vás nebo vaše podnikání posunou o krok dopředu. To, co je pro nás každodenní práce, pro vás shrneme a ukážeme na praktických a užitečných příkladech.
 Tým zkušených odborníků  Rádi vám připravíme školení na míru  Vše si ukážeme na praktických příkladech

Termíny školení

Chcete se naučit upravovat fotografie nebo vytvářet originální grafická díla? Máte nainstalovaný Photoshop, ale tápete v něm? Připravili jsme pro vás užitečné školení. Zákoutími Photoshopu vás provede zkušená designérka MgA. Alice Zelníčková Brůnová, která má již 8 let zkušeností s výukou designerských kurzů. Aktuálně také působí jako vedoucí ateliéru grafiky střední umělecké školy. 

Moderní webové stránky
Kdo školí? MgA. Alice Zelníčková Brůnová
Datum konání školení

 25.4.2019

Počet míst

 10

Zjistit více

SEO neboli optimalizace pro vyhledávače je důležitou součástí online marketingu. Platíte drahé PPC reklamy a SEO opomíjíte? Chyba. Až 55% všech uživatelů internetu ignoruje placené reklamy či má nainstalován Adblock. Na školení SEO získáte praktické rady a postupy, jak optimalizovat web pro vyhledávače či jaké nástroje využívat.

Moderní webové stránky
Kdo školí? Adam Košinar
Datum konání školení

 22.5.2019

Počet míst

 8

Zjistit více

Máte zájem o individuální školení?

Rádi vám připravíme školení přesně na míru, ať už u nás v Ostravě, nebo rádi přijedeme za Vámi.

Vyplňte nám kontaktní formulář a nezapomeňte nám napsat, o jaké školení byste měli zájem a pro kolik lidí. Klidně se rozepište, čím více informací budeme mít, tím méně se Vás pak budeme doptávat :)

Podmínky zpracování osobních údajů
Pořiďte si nový web či e-shop a my vám nastavíme PPC zdarma!
Více informací