Logo Poski.com
Blog Kontakty Nezávazná poptávka

 +420 597 317 061  info@poski.com

E-shopHimalyo

Goji je nejzdravější ovoce na Zemi a je určena pro nadšence zdravé výživy. Tento e-shop si zakládá zejména na kvalitě produktů a spokojenosti zákazníků.
himalyo.cz

Cíle projektu

  1. Speciální e-shop pro prodej nápojů a dalších produktů
  2. Funkční pro B2B i B2C
  3. Platforma Clevero s grafikou dodanou klientem
truhla
clevero

Zvolený typ projektu

Clevero Business

 

O Himalyo.cz

Příběh produktů Himalyo se rodí ve zcela unikátních oblastech Tibetu, kde průměrná nadmořská výška dosahuje 4 500 metrů. Kvalitní GOJI a rakytník společnost zpracovává do 100% BIO produktů, ať už přírodních šťáv, sušených plodů nebo olejů. Používají 99 % recyklovatelnách materiálů a žádné konzervační látky. 

himalyo

Základem je ruční sběr plodů a jejich šetrné zpracování přímo v místě sklizně. Všechny Himalyo produkty jsou čistě přírodní a v ověřené biokvalitě. Neředí je, nepoužívají zahušťovadla, konzervanty ani jakékoliv jiné přísady. Pro svou kvalitu a skvělou chuť jsou vhodné pro celou rodinu, včetně dětí.

himalyo

 

Stránky jsme měnili z důvodu, že jsme představovali nový koncept značky a původní web tyto představy nenaplňoval. Zásadním způsobem jsme měnili design výrobků a tomu musel odpovídat i nový vzhled webových stránek. V Himalyo jsme chtěli navázat na úspěšnou spolupráci s Poski a proto jsme se obrátili s tvorbou nového webu na Vás. Nikdy se tvorba webových stránek neobejde bez problémů, a proto je důležitá otevřené komunikace a flexibilita na obou stranách - dodavatele a toho, kdo web tvoří. A nám na Poski, kromě dobře odvedené práce po technické stránce, vyhovovala hlavně dobrá komunikace a snaha nám vyjít vstříc, kdy se při tvorbě webu některé věci několikrát předělávaly, vracelo se k původním návrhům a pak se opět pokračovalo dál. Poski nám vždy představili možné řešení, dali doporučení ale ve finále vždy zpracovali stránky dle našeho zadání. Za mě tedy skvělá komunikace, flexibilita a spolehlivost. Zpětně musím doznat, že spolupráce s Poski na tvorbě nového webu byla příjemná zkušenost.

Jan Cerman, manažer internetového obchodu
Zpět na výpis referencí Chci chytrý e‑shop

Nezávazná poptávka

Malý krůček pro vás, velký pro váš byznys...

Poznejte nás osobně. Rádi za vámi přijedeme na kávičku nebo se můžeme potkat u nás!

Zaslat poptávku
Poski team
Petr

"Proberu s vámi nejlepší řešení u dobré kávy."

Nikola

"Nakopnu váš projekt kreativním marketingem."

Vladimír

"Navrhnu vám úspěšně fungující projekt."

Naši klienti

OVAK
MSK
RE/MAX
Whirpool
Harley Davidson Ostrava
Hyundai
Bezvapostele
Slezská univerzita v Opavě
Eshop FinCentrum
Koupelny JaS
Madejasport
Dekstone
mskec.cz
K žaluzie
KAKTUS Reality
HellerDance
Himalyo
Grundfos
CEMI
Slezské uzeniny
Ho-Pa
Pizza Corleone
Gepard reality